Liczna reprezentacja z Witkowa na wrzesińskim Biegu Kosynierów wywalczyła kilka miejsc na podium

Witkowo Biega/Facebook
28.04.2019 roku we Wrześni odbyła się 36. edycja Biegu Kosyniera. Do rywalizacji stanęło ponad pięciuset biegaczy, w tym liczna reprezentacja amatorskiego klub "Witkowo Biega".

Mocna obsada, ale też walka zawodników klubu "Witkowo Biega" dała świetny rezultat w postaci kilku miejsc na podium, w tym to najważniejsze, o które walczyli klubowicze - klasyfikacja drużynowa. W tej kategorii witkowianie wywalczyli II miejsce przegrywając ze zwycięskim zespołem zwycięzcy biegu Tomasz Szymkowiak jedynie 6. sekundami.

Zobacz:

Obszerna FOTORELACJA z XXXVI Biegu Kosyniera, 28.04.2019 r.

Dla drużyny z Witkowa punktowali:
Paweł Swiątkowski - III miejsce w kategorii wiekowej z wynikiem: 34:35,
Piotr Kaźmierczak z wynikiem: 34:41,
Patryk Sobczyk z wynikiem: 35:15,
Krzysztof Prabucki z wynikiem 39:15
Tęsiorowski Marcin z wynikiem 42:17.

Świetnie pobiegły także panie: Lidka Bruch (42:19), Monika Sterling (47:15), Weronika Piniarska, która zdobyła II miejsce w kategorii wiekowej z wynikiem: 45:53, Magda Zawieja (59:17), Agnieszka Rudnik (59:33)

Ponadto biegli panowie: Robert Mietlicki (50:05) Mariusz Kaczmarek (56:27).

[Źródło: Witkowo Biega/Facebook]