Witkowo WOŚP 2020: Kurkowe Bractwo Strzeleckie grało w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

MN
Witkowo WOŚP 2020: 12 stycznia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Witkowie grało w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując turniej strzelecki dla sympatyków strzelectwa sportowego z karabinka pneumatycznego.

Zawody odbyły się na strzelnicy w Hali Widowiskowo - Sportowej przy Szkole Podstawowej na ul. Czerniejewskiej 14 ciesząc się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy bardzo chętnie wspomagali Orkiestrę wrzucając pieniądze do puszki. Uzbierano 321 złotych i 19 gr.
W strzelaniu wzięło udział około 200 osób. Poziom zawodów był bardzo wysoki. O zajętych miejscach decydowała ilość zdobytych dziesiątek. W kategorii kobiet I miejsce zdobyła Izabela Ratajska z wynikiem 48 punktów na 50 możliwych. II miejsce wywalczyła Weronika Popek z wynikiem 47 punktów, natomiast III miejsce zdobyła pani Monika Walczak również uzyskując 47 punktów. Wśród mężczyzn I miejsce zdobył Leszek Mikołajewski z wynikiem 48 punktów, II miejsce Piotr Wendland uzyskując 47 punktów, natomiast III miejsce wywalczył Marcin Mazurek również z 47 punktami. Po zakończonym turnieju strzeleckim medale i dyplomy wręczyli Bracia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie. Po raz pierwszy dyplomami za udział w zawodach Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Witkowie wyróżniło 20 najmłodszych zawodników, którzy uzyskali wyniki powyżej 31 punków.

Witkowo WOŚP 2020: bogaty program artystyczny, licytacje, pr...